wtorek, 11 marca 2014

Po długiej nieobecności.

Hej ;-) od momentu kiedy straciłam zapał do blogowania minął spory kawał czasu. Nie mam pojęcia jak to możliwe że czas tak szybko płynie... wręcz ucieka mi przez palce. W moim życiu nastąpiło sporo zmian tych bardziej i mniej pozytywnych ale skupmy się na tych pozytywnych :-) w listopadzie wróciłam w rodzinne strony i zamieszałam wraz z partnerem w Sosnowcu więc do rodzinnego domu mam niedaleko i bliskich mogę odwiedzać kiedy zechcę. Niestety mimo licznych prób zatrzymania mojej kudłatej przy sobie musiałam odpuścić.. sunia została u rodziców ponieważ bardzo przeżyła zmianę otoczenia i tęsknota za moją mamą była tak silna że nie potrafiła znaleźć sobie miejsca. Postanowiłam schować egoizm do kieszeni i pogodzić się z faktem że będę musiała odwiedzać ją u rodziców. Samolubne z mojej strony byłoby zatrzymanie jej dla siebie mimo gorszych warunków niż te które ma w Dąbrowie (duży park przed samym blokiem mieszkanie które zna 7 lat no i moja mama z którą sunia jest okropnie związana) 


Nie przedłużając wracam do Was z nową energią mimo licznych przeszkód które stoją na mojej drodze zapowiadam że posty będą pojawiały się przynajmniej raz w tygodniu :-) powoli zmieniam wygląd bloga zmieni sie również nazwa. Zadziałała na mnie chyba ta wiosna ♥ :P

Kilka zdjęć z zeszłego weekendu w Dąbrowie :-)
Dobrej nocy! 

Carli

6 komentarzy:

 1. Super ze wróciłam:) często sprawdzalam :) Kasia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę że ktoś jednak czekał :-) postaram się stanąć na wysokości zadania. Buziaki!

   Usuń
 2. Przepiękny pies! :) Obiecujesz, że będziesz pisać notki, więc i ja obiecuję, że bedę częściej wpadać i czytać. Trzymaj się Carli!

  Ola z Opola:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy bardzo! ;-) pozdrawiam ciepło i zapraszam!

   Usuń